o nás úvod.png

O nás

Když se dříve bavilo o textilním průmyslu, pak město Krnov ještě v dobách nedávných býval široko daleko na prvním místě. Naše společnost na tuto tradici navazuje a od roku 1992 v Krnově šije pracovní oděvy pro průmysl, zdravotnictví, potravinářství a gastronomii.

Vize 

Společnost ENYTEX s.r.o. se může pochlubit bohatou historií a dlouholetou tradicí ve výrobě pracovních oděvů. Samotná výroba pracovních oděvů začala v roce 1992 a následně došlo v roce 2012 k přeměně na právnickou osobu. 

Výroba se pak postupně rozšířila o další pracovní oděvy a doplňky. Společnost k výrobě používá moderní strojní vybavení.

Tento trend nadále pokračuje. V současné době se zabýváme výrobou pracovních oděvů, vest, plášťů, kalhot, bund, zástěr apod. Snažíme se co nejefektivněji zúročit naše zkušenosti. K dispozici máme výrobní prostory ve městě Krnov.  

Naším cílem je dodávat obchodním partnerům výrobky v nejvyšší kvalitě a v požadovaných termínech. Spokojenost našich odběratelů zároveň stabilizuje a posiluje naši pozici na trhu. Chceme stále rozšiřovat náš tým zaměstnanců o další kvalitní a spokojené spolupracovníky. Pro zajištění vysoké kvality našich výrobků budeme pokračovat v investicích do nových moderních strojů a technologických zařízení. 

V roce 2021 se stala společnost součástí skupiny V.M. INVEST LLC, což společnosti zajistí snadnější přístup na další zahraniční trhy.

Společnost zaměstnává víc jak 50% osob zdravotně znevýhodněných

a proto může poskytnout náhradní plnění

ATOS
4
PROFI
37
3
PETR
7
34
KRYŠTOF