Časté otázky zákazníků

Jak se mohu stát Vaším zákazníkem?


Jednoduše, prostě se registrujte. Registrační formulář najdete po kliknutí na online formuláře. Registrace je určena především pro podnikatelské subjekty, reklamní agentury, prodejce pracovních oděvů a průmysl.
Mohu si u Vás objednat jako soukromá osoba?


V současné době mohou přes naše webové stránky objednávat a odebírat zboží, jen podnikatelské subjekty, reklamní agentury, prodejci pracovních oděvů a průmyslové a jiné podniky kteří se u nás zaregistrují.
Pokud máte zájem o naše produkty jako soukromá osoba, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, poradí Vám, jak zadat objednávku (viz Kontakty).
Jak mohu objednat výrobu?


Nejpohodlněji prostřednictvím online formuláře, ale samozřejmě také e-mailem nebo telefonicky. Všechny kontakty najdete zde.
Jak mohu za zboží platit?


Můžete si zvolit buď platbu bankovním převodem, dobírkou, platbu v hotovosti na místě odběru, nebo zálohovou fakturu. Našim stálým klientům a státním organizacím umožňujeme platbu na fakturu.
Uvedené ceny jsou s DPH nebo bez?


Vzhledem k tomu, že jsme plátci DPH, pracujeme s cenami bez daně. Proto i v našich cenících a nabídkách uvádíme ceny bez DPH.
Zajistíte na objednané zboží i výšivky nebo potisk?


Ano zajišťujeme potisk Vaším logem.
Kde najdu fakturu?


Fakturu Vám zasíláme po odeslání výrobků na Vaší elektronickou adresu.
Zabezpečíte pro nás zakázkovou výrobu? Jaký je v tomto případě minimální odběr?


Zakázkovou výrobu pro Vás zajistíme přesně dle Vaších požadavků jak na materiál tak barevné kombinace a umístění Vašeho loga. Minimální odběr je 10 Ks.